Astell&Kern A&Ultima SP1000M

 2.249,00

Onderweg muziek luisteren met de kwaliteit van thuis? De portable players van Astell&Kern hebben een hoge kwaliteitsweergave en bieden tevens de mogelijkheid om met WIFI naar bijv. Tidal te luisteren. De Astell&Kern A&Ultima SP1000M is de kleine broer van de onovertroffen SP1000, de referentie van Portable Players.  Ten opzichte van die grote broer is de SP1000M net een wat handzamer formaat voor het gebruik onderweg.

Beschrijving

Onderweg muziek luisteren met de kwaliteit van thuis? De portable players van Astell&Kern hebben een hoge kwaliteitsweergave en bieden tevens de mogelijkheid om met WIFI naar bijv. Tidal te luisteren. De Astell&Kern A&Ultima SP1000M is de kleine broer van de onovertroffen SP1000, de referentie van Portable Players.  Ten opzichte van die grote broer is de SP1000M net een wat handzamer formaat voor het gebruik onderweg. Helaas wel 1 MicroSD slot minder en de capaciteit van de batterij is iets lager, maar hoeft ook niet een groot scherm te voeden.

Een mooie portable audioplayer en USB-DAC waarop u uw favoriete PCM en DSD-bestanden kunt afspelen. De body is volledig gemaakt van aluminium in de prachtige kleur Lapis Blue en voelt licht en hoogwaardig aan.

Hoofdtelefoonversterker

De hoofdtelefoonversterker heeft een 2.5mm gebalanceerde TSSR uitgang die het meest krachtig is en maar liefst 4.2Vrms levert, dus kan ook prima een wat moeilijkere hoofdtelefoon aansturen. De normale 3.5mm uitgang levert 2.1Vrms.

Ondersteunde formaten

De Astell&Kern SP1000M ondersteunt PCM 8kHz ~ 384kHz (8/16/24/32bits per Sample). Native DSD64/DSD128 en DSD256 wordt door de speler ondersteund.

DA-converter

Deze hoogwaardige USB-DAC maakt gebruik van twee AK4497EQ DAC’s voor de gebalanceerde uitgang.

Portable… maar ook thuis!

Met de 3300 mah accu kunt u tot 10 uur muziek luisteren. Het opladen van de speler gaat via een USB kabel die wordt bijgeleverd en met fast charging in ongeveer 3 uur weer volledig is opgeladen. Naast 128Gb intern geheugen, is er ruimte voor 1 micro SD card van max 400Gb voor een totaal van 528Gb! De micro SD card kan eenvoudig gewisseld worden zodat u uw gehele muziekcollectie kunt meenemen.

Deze portable player is ook eenvoudig te koppelen aan een thuisinstallatie als DA-converter.

Technische specificaties Astell&Kern A&Ultima SP1000M

  • finish: Lapis Blue
  • materiaal behuizing: aluminium
  • display: 4.1inch HD TFT LCD 720×1280
  • DAC: twee AK4497EQ DAC’s (Dual DAC)
  • interne opslag: 128GB
  • externe opslag: 1 x microSD (max 400GB)
  • ingang: USB-C
  • uitgang: 3.5mm headphone, balanced via een 4-polige mini-jack (2,5mm)
  • afmetingen: 67,9 x 117 x 16,9mm
  • gewicht: 203 gram